Konečné výsledky kategorie                                                28.4.2013 19:49:44
                              Liga Vysočiny 28.4.2013 - Nesměř
===ČSOS-TTR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobotková Klára          SKP Žďár nad Sázavou PZR0351 C     23.02  +      0.00
  2.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451 C     31.12  +      8.10
  3.Veselá Aneta             TJ Slovan Jindřichův SJH0352 C     35.05  +     12.03
  4.Kubičková Kristýna       TJ Slovan Jindřichův SJH0452 C     39.17  +     16.15
  5.Nešporová Maruška        OOB Třebíč           TTR0351 C     42.16  +     19.14
  6.Komárková Jindra         TJ Slovan Jindřichův SJH0453 C     43.14  +     20.12
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváčová Anežka         TJ Tesla Brno        TBM0199 B     17.55  +      0.00
  2.Jelínková Adéla          TJ Růžená            RUZ0251 C     38.05  +     20.10
  3.Pittnerová Adéla         TJ Růžená            RUZ0250 C     41.07  +     23.12
    Lédlová Natálie          SKP Žďár nad Sázavou PZR0151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.3km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojná Eliška             TJ Slovan Jindřichův SJH0052 B     40.19  +      0.00
  2.Nechanická Klára         SK Orientační sporty OSN0050 B     48.36  +      8.17
  3.Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099 C     51.21  +     11.02
  4.Foltýnová Eva            OK Jihlava           SJI0051 C     61.13  +     20.54
  5.Mašková Michaela         SKP Žďár nad Sázavou PZR9669 C     62.53  +     22.34
  6.Procházková Pavla        OOB Třebíč           TTR9901 C     66.07  +     25.48
    Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Peňázová Veronika        TJ Slovan Jindřichův SJH9752 A     46.14  +      0.00
  2.Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 B     51.36  +      5.22
  3.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     52.13  +      5.59
  4.Parkanová Veronika       TJ Slovan Jindřichův SJH9751 B     53.57  +      7.43
  5.Bořilová Markéta         SKP Žďár nad Sázavou PZR9858 C     88.20  +     42.06
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.8km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 A     43.26  +      0.00
  2.Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 B     51.59  +      8.33
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.6km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Müllerová Věra           OOB Vamberk          VAM9051 C     66.11  +      0.00  R:    0b
  2.Hlavová Jindra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8989 R     70.17  +      4.06  R:    0b
  3.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 E     72.42  +      6.31  R:    0b
  4.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     73.33  +      7.22  R:    0b
  5.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 C     78.48  +     12.37  R:    0b
  6.Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C     79.07  +     12.56  R:    0b
  7.Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     81.05  +     14.54  R:    0b
  8.Korecká Lenka            SK Chrast            CHT8053 C     81.58  +     15.47  R:    0b
  9.Fučíková Hana            VSK Mendelu Brno     VBM7751 C     83.16  +     17.05  R:    0b
 10.Kateřina Doleželová      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 A     84.07  +     17.56  R:    0b
 11.Palasová Petra           SK Žabovřesky Brno   ZBM8658 C     87.28  +     21.17  R:    0b
 12.Bulvová Hana             SK Chrast            CHT6655 C     87.57  +     21.46  R:    0b
 13.Voráčková Lenka          SK Orientační sporty OSN8555 C     93.40  +     27.29  R:    0b
 14.Adamová Eva              VSK Mendelu Brno     VBM8772 C    110.05  +     43.54  R:    0b
 15.Novotná Helena           TJ Slovan Jindřichův SJH8152 C    120.05  +     53.54  R:    0b
 16.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C    141.10  +     74.59  R:   -0b
    Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C DISK              
 MS Klusáčková Zuzka         OOB Třebíč           TTR9151 CMS   89.55  +     23.44  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        5.1km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 C     68.07  +      0.00  R:    0b
  2.Šťastná Lenka            SK Chotěboř          CTB8351 C     76.03  +      7.56  R:    0b
  3.Janíčková Jitka          SK Orientační sporty OSN7356 C     76.56  +      8.49  R:    0b
  4.Hlaváčová Šárka          TJ Tesla Brno        TBM7258 C     79.31  +     11.24  R:    0b
  5.Kubešová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C     82.02  +     13.55  R:    0b
  6.Srbová Alena             OK Jihlava           SJI7951 C     84.03  +     15.56  R:    0b
  7.Petra Staskova           SK Žabovřesky Brno   ZBM8255 C     85.30  +     17.23  R:    0b
  8.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     89.56  +     21.49  R:    0b
  9.Žandová Hana             SK Chotěboř          CTB7052 C     96.19  +     28.12  R:    0b
 10.Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C     98.25  +     30.18  R:    0b
 11.Chmelíková Zuzana        VSK Mendelu Brno     VBM9353 C    102.09  +     34.02  R:    0b
 12.Dundáčková Hana          TJ Slovan Jindřichův SJH7052 C    109.33  +     41.26  R:    0b
 13.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C    120.23  +     52.16  R:    0b
    Jelínková Hana           SK Chotěboř          CTB8152 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.8km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C     59.07  +      0.00
  2.Čechová Zuzana           OK Jihlava           SJI6951 C     63.35  +      4.28
  3.Jindřiška Milánová       TJ Tesla Brno        TBM7475 C     67.18  +      8.11
  4.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     68.25  +      9.18
  5.Nechanická Daniela       SK Orientační sporty OSN7557 C     68.39  +      9.32
  6.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     70.11  +     11.04
  7.Hojná Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH6951 C     73.51  +     14.44
  8.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     82.39  +     23.32
  9.Melounová Miroslava      TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6851 C     83.54  +     24.47
 10.Kubičková Martina        TJ Slovan Jindřichův SJH7752 C    101.10  +     42.03
 11.Poláčková Bohuslava      SKP Žďár nad Sázavou PZR7070 C    104.16  +     45.09
 12.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C    125.50  +     66.43
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     56.50  +      0.00
  2.Denysenko Tamara         Neregistrovaní       NNN6150       57.39  +      0.49
  3.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     60.34  +      3.44
  4.Kubičková Ivana          TJ Slovan Jindřichův SJH6851 C     65.41  +      8.51
  5.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     67.40  +     10.50
  6.Šaterová Monika          OK Jihlava           SJI6551 C     70.28  +     13.38
    Černíková Zdeňka         SK Orientační sporty OSN5964 C DISK              
    Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C DISK              
    Zdeňka Hrušková          SK Orientační sporty OSN5950 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Liščinská Eva            TJ Tesla Brno        TBM4451 C     70.39  +      0.00
  2.Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C     79.14  +      8.35
  3.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     90.48  +     20.09
  4.Boudná Jaroslava         OK Jihlava           SJI4275 C     95.26  +     24.47
  5.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C    105.18  +     34.39
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Milán              TJ Tesla Brno        TBM0411 C     16.07  +      0.00
  2.Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     21.44  +      5.37
  3.Dundáček Karel           TJ Slovan Jindřichův SJH0401 C     29.44  +     13.37
  4.Vaněček Tomáš            TJ Slovan Jindřichův SJH0404 C     37.21  +     21.14
    Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        1.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Orany Vojtěch            OK Jihlava           SJI0401 C     17.42  +      0.00
  2.Kašpárek Vít             OK Jihlava           SJI0402 C     19.06  +      1.24
  3.Dvořáček Tomáš           OOB Třebíč           TTR05xx C     31.34  +     13.52
  4.Cicvárek Radim           SK Žabovřesky Brno   ZBM0601       36.11  +     18.29
    Jelínek Filip            TJ Růžená            RUZ0500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomáš Milán              TJ Tesla Brno        TBM0111 C     17.09  +      0.00
  2.Nešpor Honzík            OOB Třebíč           TTR0101 C     19.18  +      2.09
  3.Bohuslav Palát           OOB Třebíč           TTR0201 C     20.02  +      2.53
  4.Pobuda Vojtěch           TJ Slovan Jindřichův SJH0302 C     27.44  +     10.35
  5.Kašpárek Ladislav        OK Jihlava           SJI0102 C     30.13  +     13.04
  6.Poláček Tomáš            SKP Žďár nad Sázavou PZR0102 C     34.01  +     16.52
  7.Bořil Šimon              SKP Žďár nad Sázavou PZR0101 C     36.33  +     19.24
  8.Hojný Jáchym             TJ Slovan Jindřichův SJH0301 C     36.45  +     19.36
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.6km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváč Ondřej            TJ Tesla Brno        TBM9901 B     35.48  +      0.00
  2.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 B     45.14  +      9.26
  3.Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 B     48.26  +     12.38
  4.Koudelka Tomáš           TJ Slovan Jindřichův SJH0003 C     49.17  +     13.29
  5.Šenkýř Matěj             OK Jihlava           SJI9902 C     57.11  +     21.23
  6.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 B     57.25  +     21.37
  7.Čermák Jiří              SK Chotěboř          CTB9903 C     59.02  +     23.14
  8.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 B     62.59  +     27.11
  9.Veselý Vojtěch           TJ Slovan Jindřichův SJH0001 B     63.12  +     27.24
 10.Sabol Josef              SK Chotěboř          CTB9902 C     64.34  +     28.46
 11.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     79.51  +     44.03
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 B     55.21  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.3km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 A     68.25  +      0.00
  2.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     70.26  +      2.01
  3.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 A     71.04  +      2.39
  4.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 A     84.39  +     16.14
  5.Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 B     90.40  +     22.15
    Jirsa Ondřej             SK Chotěboř          CTB9501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       10.6km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Štěpán            Magnus Orienteering  ASU9106 C     72.20  +      0.00  R:    0b
  2.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     74.11  +      1.51  R:    0b
  3.Kamenický Matěj          OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R     74.35  +      2.15  R:    0b
  4.Fučík Karel              VSK Mendelu Brno     VBM7246 R     75.32  +      3.12  R:    0b
  5.Přikryl Petr             KOB MOIRA Brno       ABM6708 C     80.51  +      8.31  R:    0b
  6.Bořil Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 C     81.09  +      8.49  R:    0b
  7.Henek Vladan             VSK Mendelu Brno     VBM8002 C     83.25  +     11.05  R:    0b
  8.Skřivanek Marcel         SK Prostějov         JPV7713 C     83.35  +     11.15  R:    0b
  9.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     84.27  +     12.07  R:    0b
 10.Rajnošek Matěj           Bratrstvo Ždárských  BZR8801 C     89.05  +     16.45  R:    0b
 11.Bravený Adam             VSK Mendelu Brno     VBM8801 C     94.05  +     21.45  R:    0b
 12.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     96.21  +     24.01  R:    0b
 13.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 A     96.24  +     24.04  R:    0b
 14.Kratochvíl Martin        OK Jihlava           SJI8304 C     97.27  +     25.07  R:    0b
 15.Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C    100.27  +     28.07  R:    0b
 16.Srb Vladimír             OK Jihlava           SJI7801 C    102.15  +     29.55  R:    0b
 17.Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 B    105.17  +     32.57  R:    0b
 18.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    116.46  +     44.26  R:    0b
 19.Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7900 C    118.31  +     46.11  R:    0b
 20.Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 C    132.25  +     60.05  R:    0b
 21.Rajnošek Zdeněk          Bratrstvo Ždárských  BZR6301 C    134.59  +     62.39  R:    0b
 22.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar          TJH7701 C    135.49  +     63.29  R:    0b
 23.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    136.15  +     63.55  R:    0b
 24.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 C    143.05  +     70.45  R:    0b
    Palas Jan                SK Žabovřesky Brno   ZBM8507 R DISK              
 MS Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 RMS   83.04  +     10.44  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        6.0km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     46.00  +      0.00  R:    0b
  2.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     48.03  +      2.03  R:    0b
  3.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     50.22  +      4.22  R:    0b
  4.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     51.55  +      5.55  R:    0b
  5.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 B     56.00  +     10.00  R:    0b
  6.Klaška Jan               Neregistrovaní       NNN     C     65.22  +     19.22  R:    0b
  7.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     74.15  +     28.15  R:    0b
  8.Drozd Michal             BETA URSUS Orienteer BBM9701 B     74.21  +     28.21  R:    0b
  9.Cicvárek Ivo             SK Žabovřesky Brno   ZBM7504 C     82.24  +     36.24  R:    0b
 10.Podhrázský Zbyšek        O-mikron             MBM8242 C     85.44  +     39.44  R:    0b
 11.Patočka Petr             BETA URSUS Orienteer BBM6300 C     87.29  +     41.29  R:    0b
 12.Kulich Martin            OOB Třebíč           TTRxxxx C     91.18  +     45.18  R:    0b
 13.Peřinka Šimon            BETA URSUS Orienteer BBM9700 C     91.47  +     45.47  R:    0b
 14.Smejkal Martin           Neregistrovaní       NNN8500       99.34  +     53.34  R:   -0b
 15.Skryja Ondřej            SKP Žďár nad Sázavou PZR9502 C    100.09  +     54.09  R:   -0b
 16.Kún Josef                BETA URSUS Orienteer BBM9802 C    112.12  +     66.12  R:   -0b
 17.Sobotka Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9703 C    118.12  +     72.12  R:   -0b
 18.Kašpárek Ladislav        OK Jihlava           SJI7301 C    143.09  +     97.09  R:   -0b
 19.Pobuda Michal            TJ Slovan Jindřichův SJH7403 C    151.24  +    105.24  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.5km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavel Milán              TJ Tesla Brno        TBM7227 C     75.25  +      0.00
  2.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C     77.26  +      2.01
  3.Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     79.26  +      4.01
  4.Skryja Bořivoj           SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C     84.10  +      8.45
  5.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C     86.48  +     11.23
  6.Kubičko Pavel            TJ Slovan Jindřichův SJH7201 C     90.56  +     15.31
  7.Dundáček Milan           TJ Slovan Jindřichův SJH6902 C     94.38  +     19.13
  8.Nechanický Pavel         SK Orientační sporty OSN7209 C     98.43  +     23.18
  9.Šebesta Petr             SK Chrast            CHT7102 C    100.57  +     25.32
 10.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI6801 C    103.34  +     28.09
 11.Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH6901 C    114.09  +     38.44
 12.Veselý Oldřich           TJ Slovan Jindřichův SJH7101 C    126.06  +     50.41
 13.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C    150.20  +     74.55
    Valyavka Volodymyr       Neregistrovaní       NNN7400   DISK              
    Orany Tomáš              OK Jihlava           SJI7311 C DISK              
    Robert Špaček            Neregistrovaní       NNN6800 C DISK              
    Jelínek Jaromír          SK Chotěboř          CTB7702 C DISK-LIM.         
 MS Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 CMS  105.09  +     29.44
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kaňák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     56.47  +      0.00
  2.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     59.31  +      2.44
  3.Nosek Vladimír           TJ Slovan Jindřichův SJH5901 C     59.48  +      3.01
  4.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     60.29  +      3.42
  5.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     62.08  +      5.21
  6.Kopecký Zdeněk           OK Jihlava           SJI6002 C     62.56  +      6.09
  7.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     64.31  +      7.44
  8.Černík Zdeněk            SK Orientační sporty OSN6025 C     66.49  +     10.02
  9.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     68.10  +     11.23
 10.Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C     71.39  +     14.52
 11.Robotka Libor            TJ Spartak První Brn PBM5303 C     72.45  +     15.58
 12.Havlík Milan             TJ Slovan Jindřichův SJH6201 C     75.30  +     18.43
 13.Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C     77.22  +     20.35
 14.Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C     84.43  +     27.56
 15.Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C     85.48  +     29.01
 16.Šenkýř Vladimír          OK Jihlava           SJI6000 C     96.14  +     39.27
 17.Fuchs Vladimír           Neregistrovaní       NNN6100      117.15  +     60.28
    Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C DISK              
    Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C DISK              
    Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.1km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     46.16  +      0.00
  2.Chmelík Aleš             VSK Mendelu Brno     VBM4732 C     50.01  +      3.45
  3.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     63.22  +     17.06
  4.Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     63.55  +     17.39
  5.Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C     68.02  +     21.46
  6.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     73.37  +     27.21
  7.Paulíček Jiří            OK Jihlava           SJI4911 C     77.24  +     31.08
    Jiří Hruška              SK Orientační sporty OSN5501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     64.58  +      0.00
  2.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     67.20  +      2.22
  3.Izdný Pavel              OK Jihlava           SJI4600 C    118.45  +     53.47
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.7km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Srb Vladimír             OK Jihlava           SJI0701 C     15.46  +      0.00
  2.Srbová Michaela          OK Jihlava           SJI0551 C     18.43  +      2.57
  3.Bajerová Adéla           Neregistrovaní       NNN     C     20.09  +      4.23
  4.Nešpor Jiřík             OOB Třebíč           TTR0502 C     22.08  +      6.22
  5.Marková Kateřina         Neregistrovaní       NNN     C     22.51  +      7.05
  6.Janíčková Jolana         SK Orientační sporty OSN0000 C     23.38  +      7.52
  7.Svoboda Jakub            OOB Třebíč           TTR     C     24.14  +      8.28
  8.Hobza Vítek              OOB Třebíč           TTRxxxx       25.24  +      9.38
  9.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0602 C     26.20  +     10.34
  9.Dosbabová Mariana        OOB Třebíč           TTR06xx C     26.20  +     10.34
 11.Mácová Amálie            OK Jihlava           SJI0650 C     27.49  +     12.03
 12.Sobotková Gábinka        SKP Žďár nad Sázavou PZR0800 C     31.28  +     15.42
 13.Mašterová Lenka          OOB Třebíč           TTR0401 C     31.45  +     15.59
 14.Prášil Šimon             OOB Třebíč           TTR0901 C     32.22  +     16.36
 15.Bořil David              SKP Žďár nad Sázavou PZR0707 C     33.45  +     17.59
 16.Prášil Jakub             OK Jihlava           SJI0702 C     34.02  +     18.16
 17.Bajer Filip              Neregistrovaní       NNN0700 C     35.02  +     19.16
 18.Oranyová Sylva           OK Jihlava           SJI0751 C     36.03  +     20.17
 19.Mašterová Eva            OOB Třebíč           TTR     C     36.05  +     20.19
 20.Lovětínská Anna          TJ Růžená            RUZ0550 C     36.23  +     20.37
 21.Cicvárek Martin          SK Žabovřesky Brno   ZBM0801       39.49  +     24.03
 22.Skřivanová Anna          SK Prostějov         JPV     C     41.08  +     25.22
 23.Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR0701 C     43.17  +     27.31
 24.Benešová Michaela        TJ Slovan Jindřichův SJH0651 C     44.37  +     28.51
 25.Věžníková Natálie        OOB Třebíč           TTR0751 C     45.43  +     29.57
 26.Havlíčková Veronika      OOB Třebíč           TTR     C     48.29  +     32.43
 27.Komárková Zbyňka         TJ OK Tolar          TJH0751 C     48.47  +     33.01
 28.Dvořáčková Eliška        OOB Třebíč           TTRxxxx C     50.30  +     34.44
 29.Kubešová Kristýna        TJ Růžená            RUZ1050 C     54.44  +     38.58
 30.Bortlíková Jiřina        Neregistrovaní       NNN     C     74.13  +     58.27
    Korecká Eva              SK Chrast            CHT1053 C DISK              
    Valyavka Viktoriya       Neregistrovaní       NNN     C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.8km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH7401 C     37.25  +      0.00
  2.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     37.46  +      0.21
  3.Kubáková Žaneta          TJ Slovan Jindřichův SJH7751 C     38.31  +      1.06
  4.Trojánková Jitka         SKP Žďár nad Sázavou PZR6655 C     45.01  +      7.36
  5.Robotková Lenka          TJ Spartak První Brn PBM5451 C     55.54  +     18.29
  6.Pittnerová Lenka         TJ Růžená            RUZ7150 C     56.47  +     19.22
  7.Foltýn Tomáš             OK Jihlava           SJI9801 C     60.58  +     23.33
  8.Veselá Denisa            TJ Slovan Jindřichův SJHxxxx C     61.37  +     24.12
  9.Kafková Vladimíra        OK Jihlava           SJI6356 C     64.54  +     27.29
 10.Havlíková Šarlota        TJ Slovan Jindřichův SJH     C     73.06  +     35.41
 11.Kaňáková Petra           OK Jihlava           SJI8751 C     82.58  +     45.33